Sosyal Medya Yönetimi

Doğru planlama, güçlü görseller ve etiketler ile hedef kitlenize ulaşın! Profesyonel sosyal medya yönetimi hizmeti Mor Bisiklet'te!

6 ADIMDA SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Mor Bisiklet her çalışmasında olduğu gibi sosyal medya yönetimi konusunda da planlı adımlar atarak başarıya ulaşır!

1. Müşteriyle tanışma.


2. Sektörel bilgi edinme.


3. Hesapların tarafımıza iletilmesi.


4. Sektörel araştırmalar (hashtag) / rakip analizi.


5. Gerekli görsel ve dökümanların tarafımıza iletilmesi.


6. En doğru gün ve saatlerde planlı paylaşımlar.

TASARIM VE GÖRSEL DÜZENLEME

OPTİMİZASYON VE ANALİZ

PAZARLAMA

DÖNÜŞÜM

Profesyonel Sosyal  Medya Yönetimi

Sosyal medya; Marka, kurum, kuruluş veya kişilerin hedef kitleleriyle özgürce iletişime geçebildiği, düşüncelerini aktarabildiği ve kampanyalarını duyurabildiği çeşitli platformlardan oluşuyor. Günümüzde oldukça fazla kullanılmasının sebepleri de bu tanımların hepsinde bulunuyor.

Kurum, marka veya kişi, dilediği şekilde ve ücret ödemeden sosyal medya hesapları üzerinden hedef kitlesiyle etkileşime girebiliyor. En önemli kısım ise sosyal medya yönetimi sayesinde algı, tarz ve düşünce özgürce paylaşımlara yansıtılabiliyor.

Daha çok fotoğraflarla kendini anlatmak isteyen Instagram‘ı, videolar ile gündeme gelmeyen isteyen ise YouTube‘u seçebiliyor. Kurumsal çizgisini korumak isteyen Linkedin veya eğlenceli olmak isteyen Snapchat‘e odaklanabiliyor. Facebook‘u seçenler ise hepsini tek bir hesapta barındırabiliyor. Sizde sosyal medya yönetimi hizmeti alarak hesaplarınızın alanında uzman kişiler tarafından yönetilmesini sağlayabilirsiniz.

HIZLI ETKİLEŞİM

Sosyal medya platformlarında aktif olmak hedef kitleniz veya müşterilerle daha hızlı etkileşime girmenizi sağlar.

PLANLAMA

Planlama sosyal medya yönetiminde çok önemlidir. Hangi gün ne paylaşacağınızı bilmek, daha sonra ki etkileşimleri de önceden görebilmenize olanak tanır. Ayrıca kitlenizi her geçen gün genişletme imkanına sahip olursunuz.

GERİ DÖNÜŞÜM

Belirli günlerde, tüketiciyi boğmadan paylaşımlarınızı planlayıp, en doğru ve etkili şekilde geri gönüş alıyoruz. Böylece kitleniz kusursuz bir şekilde yönetilmiş oluyor.

ŞİMDİ TAM ZAMANI!

(0212) 659 73 51 / info@morbisiklet.com