Her marka, kurumsal olarak veya ürünlerini katalog aracılığıyla müşteri kitlesiyle buluşturmaktadır. Kataloglar, el ilanı ve broşürlerden çok daha uzun süre kullanılabildiği için daha sık tercih edilmektedir.

Katalog tasarımı fiyatları, sayfa sayısına ve içerik detayına bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Kurumsal kimliğinizi daima kaliteli çizgilerle müşterilerinize ulaştırmak için Mor Bisiklet ekibinin tecrübesinden faydalanabilirsiniz.

Katalog Nedir?

Katalog tasarımı fiyatları hakkında bilgi vermeden önce katalog nedir konusuna değinmeliyiz. Kataloglar, bir firma veya markanın ürünlerini / hizmetlerini müşterileriyle buluşturmak için hazırladığı geniş içeriğe sahip ve detaylı basılmış reklam aracıdır.

Markalar için en iyi tanıtım ve reklam araçlarından birisi katalogdur. Doğru hazırlanmış katalog tasarımı ile müşterilerinize ürünlerinizi en doğru şekilde anlatabilir.

Katalog tasarımı içerisinde hem ürünlerinize hem de markanızın tanıtım bilgilerine yer verebilirsiniz. Yüz yüze iletişim kurmaya gerek kalmadan binlerce müşteriye kendinizi en iyi anlatabileceğiniz yol; katalog hazırlamaktan geçer.

katalog tasarımı fiyatları

Broşür ve el ilanı gibi geçenekler hem pratik hem de hızlı bir şekilde kampanyanızı, ürününüzü veya reklamınızı yapmak için etkili olabilir.

Ancak katalog tasarımı geniş içerikleriyle markanızı ve ürünlerinizi tam istediğiniz gibi anlatır. Bu yüzden katalog tasarımı fiyatları, ürün sayınıza ve içeriklerinizin uzunluğuna göre değişiklik gösterir.

Katalog Tasarımı Neden Önemlidir?

Başarılı bir katalog tasarımı ile müşterilerinizin aklında yer etmeniz mümkün hale gelir. Bu yüzden müşterilerin beklentilerini karşılayacak katalog tasarımı yapılabilecek en doğru harekettir.

Katalog tasarımı ile kurumsal yapınız mutlaka uyuşmalıdır. Logonuzun ve kurumsal kimliğinizin renkleri katalog tasarımında da uyumlu bir şekilde işlenmelidir.

Tasarımda sadelik, içerikte ise zenginlik, hem marka tanıtımını hem de satışı olumlu şekilde etkilemektedir. Kaliteli ve başarılı katalog tasarımı örnekleri ile müşterilerinizle kalıcı bağlantılar kurabilirsiniz.

Müşterilerinizin markanızı sürekli hatırlayabilmesi ve değer vermesi için profesyonel çizgilere sahip ve akıllı kalıcı bir tasarım kurgulanmalıdır. Mor Bisiklet‘in tecrübeli ekibi ile müşterilerinize ellerinden düşürmek istemeyecekleri ürün katalogları hazırlayabilirsiniz!

Katalog Tasarımı Fiyatları

Sizde bütçenize uygun, akılda kalıcı ve müşterilerinize kendinizi en iyi anlatabileceğiniz katalog tasarımını kurgulamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Katalog tasarımı fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için lütfen iletişim formunu kullanın.

İsim*

Email*

Konu

Mesaj*

Onay*