Genç - Yeni ve Dinamik

Teknolojiyi yakından takip eden ve sürekli kendini yenileyen bir ekibiz. Yaptığımız her çalışmadan keyif alıyor, müşterilerimize daima memnun olacakları işi teslim ediyoruz. Kullanıcı dostu web sitelerden, yaratıcı görsel çalışmalara kadar her adımda önceliğimiz müşteri memnuniyeti...

MorBisiklet.com / Fikir Fabrikası

İşini seven bir ekibiz. Her birimiz kendi alanında uzun yıllardır tecrübe sahibi. Genç nesili temsil eden, sıradanlıktan nefret eden ve her çalışmasını ilk işiymiş gibi benimseyen bir ekibiz. Aramızdaki hızlı ve eğlenceli iletişim sayesinde her kurum ve kuruluşun işlerini de kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz.

Yukarıdaki videoda gördüğünüz gibi; Web site tasarımı, kutu tasarımı, katalog tasarımı, porselen desen tasarımı, kurumsal kimlik, sosyal medya yönetimi, ürün fotoğrafı çekimi gibi birçok konuda profesyonel hizmet veriyoruz. Sizde Mor Bisiklet ailesiyle uzun soluklu projelere imza atmak istiyorsanız hemen “iletişime” geçebilirsiniz. 🙂

BİRLİKTE BAŞARIRIZ

Biz işini seven ve daima müşterilerini dinleyen bir ekibiz. Her çalışmamızı aynı keyif, aşk ve heyecanla sonuçlandırıyoruz. Bizimle çalışarak dijital dünyadaki yerinizi renklendirebilir, kullanışlı bir hale getirebilir ve müşterileri kitlenizi genişletebilirsiniz.

Misyon

Tecrübeli ve Genç

Açılışımızın yapıldığı günden beri, müşterilerimize en profesyonel, kullanışlı ve geleceğe dönük hizmetler sunmayı hedefliyoruz. Bu yüzden çalışmalarımızda en yeni teknolojileri kullanıyoruz.

Vizyon

Her Zaman Aynı Kalite

Ekibimizle uzun yıllar, kaliteden ödün vermeden, profesyonel ve kullanıcı dostu çalışmalar yapmayı hedefliyoruz. Her gün öğreniyor, her gün kendimizi geliştiriyoruz.

İLETİŞİM

(0212) 659 73 51 / info@morbisiklet.com

Temasa Geç

Bize Ulaşın

(0212) 659 73 51 | info@morbisiklet.com


İsim*

Email*

Konu

Mesaj*

Onay*